krzeselko-i-platforma-schodowa-dla-przychodni-zdrowia

Winda schodowa w przychodni – sposób na likwidację barier i ułatwienie życia pacjentom

Platforma schodowa – efektowna winda dla niepełnosprawnych

Ten estetycznie wykonany dźwig służy do bezpiecznego przewożenia pomiędzy piętrami osób, które poruszają się na wózkach inwalidzkich. W przeciwieństwie do tradycyjnej windy jest montowany w biegu schodów – sunie nad stopniami, nie zajmując niepotrzebnie miejsca na klatce schodowej. Platforma przyschodowa umożliwia osobie niepełnosprawnej pokonanie schodów w komfortowy sposób – bez wysiłku i pomocy ze strony opiekuna. Jej założenie nie wymaga remontu ani przebudowy instalacji elektrycznej. Do zasilania urządzenia wystarczy prąd płynący ze zwykłego gniazdka elektrycznego. Warunkami zamontowania platformy są: odpowiednia szerokość biegu schodów oraz co najmniej 150 cm wolnej przestrzeni przed pierwszym stopniem (na dole).

platforma-przyschodowa-dla-osob-niepelnosprawnych

Platforma schodowa – optymalny wybór dla przychodni

Z dużej windy schodowej mogą korzystać osoby niepełnosprawne, które poruszają się na wózkach inwalidzkich oraz rodzice z małymi dziećmi. Jeżeli Twój gabinet lub poradnię odwiedzają także seniorzy, możesz ułatwić im pokonywanie schodów, zamawiając platformę z rozkładanym siedziskiem. Na schodach o biegu prostym warto zamontować prostoliniową platformę Logic, którą oferujemy od ręki w bardzo korzystnej cenie.

Obejrzyj na filmiku działanie windy schodowej Logic!

Dzięki błyskawicznym terminom dostawy możesz udostępnić ją pacjentom nawet w ciągu kilku dni od złożenia zamówienia. Alternatywą dla windy Logic są ciche urządzenia Ascendor, które po złożeniu zajmują mało miejsca na schodach. Sprzedajemy je wraz z 3-letnią gwarancją – oferujemy ją w standardzie, co wyróżnia nas na tle konkurencji.

platforma-schodowa-przychodnia

Krzesełko schodowe – tania metoda usuwania barier

Innym sposobem na ułatwienie pacjentom pokonywania stopni jest założenie krzesełka na schody dla seniora – wewnątrz lub na zewnątrz budynku. To niewielkie urządzenie umożliwia bezpieczne transportowanie po schodach osób w podeszłym wieku, których stan zdrowia nie pozwala na samodzielne poruszanie się pomiędzy piętrami.

krzeselko-dla-seniora-w-przychodni

Krzesełka – podobnie jak platformy – można założyć na schodach prosto- lub krzywoliniowych. W pierwszym przypadku doskonale sprawdza się model Acorn SuperGlide, który jest dostępne właściwie od zaraz.

Zobacz, jak działa winda Acorn na schody proste!

Na schodach krzywoliniowych warto natomiast zamontować miniwindę Otolift Two, która może pokonywać wysokość 3 pięter. Krzesełka schodowe są niezastąpione w budynkach ze stromymi i wąskimi schodami, na których założenie platformy nie jest możliwe. Podobnie jak duże windy schodowe, zachowują sprawność nawet podczas awarii zasilania prądu.

krzeselko-schodowe-dla-chorych-i-seniorow-przychodnia

Jeśli jesteś lekarzem lub właścicielem przychodni, skontaktuj się z nami, aby bezpłatnie otrzymać kosztorys windy schodowej. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy, które urządzenie najskuteczniej zlikwiduje bariery architektoniczne w Twojej placówce medycznej.

Czekamy na Twój telefon pod numerami:

+48 692 44 94 74 | +48 608 445 819 | +48 606 686 002

Aby uzyskać kosztorys, wyślij zdjęcia oraz wymiary schodów na adres: zapytanie@windy-schodowe.pl

Zapraszamy!

Windy Schodowe

www.windy-schodowe.pl

>

Marcin Wysocki

Marcin Wysocki

Ekspert w dziedzinie zarządzania projektami z certyfikatem PMP. Pracował nad wieloma złożonymi projektami IT, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Znany z umiejętności efektywnego kierowania zespołami i dostarczania projektów na czas i w ramach budżetu.

Artykuły: 360

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *